Sdělení

Pomozte vymyslet nový název pro možný nový projekt! [DISKUZE].

Budu Vám všem vděčný.

NixTor, majitel portálu penis.cekuj.net

Spolupracujte a vydělejte si

Hledáme nadšený lidi, kteří nám pomohou efektivně rozšiřovat tento portál. Za ty nejlepší práce jsme ochotni vyplácet autorské honoráře. Doporučujeme před započatím spolupráce doporučujeme kontaktovat správce portálu na email jelikož může ještě upřesnit nějaké informace případně může poradit.
Psaní článků

Baví tě psát články? Tak to jsi přesně ty koho hledáme! Aktuálně hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou psát články do příslušných kategorií: návody, příběhy, zprávy.

Téma práce necháme na tobě, stejně jako kategorii. Jediné co vyžadujeme, aby práce byla autorská a opírala se o zaměření těchto stránek. Pokud se jedná o práci která není autorská či je jen z části zkopírována z jiného portálu, tak nevzniká nárok na honorář.

Jak platíme?

Za každých 90 znaků platíme 5 Kč. To znamená že za 1 NS textu zaplatíme 100 Kč. Cena je nastavena takto z toho důvodu, že ještě dodaný text předáme agentuře která zkontroluje zda není zkopírován a dále se postará o textovou korekturu (gramatika, syntax,...). V případě že článek bude po obsahové stránce velmi kvalitní a poutavý, jsme ochotni k původní částce vyplatit bonus až 400 Kč.

Chcete si vydělat více?

Pokud článek okořeníte vlastní fotografií nebo videem, tak za každé dodané médium vám zaplatíme 50 Kč - 200 Kč. Každé medium musí obsahovat metadata a nesmí být zkopírováno. V opačném případě zaniká nárok na honorář.

Vyplácení

Peníze vyplácíme do 5 dnů na váš PayPal účet po kompletním zaslání materiálů na emailovou adresu uvedenou v kontaktech.

Líbí se vám nabídka? Tak neváhejte a pojďme se domluvit.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat